XXIV Niedziela zwykła – ogłoszenia

Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. W tym czasie w kalendarzu liturgicznym pod datą 18 września przypada święto Świętego Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży. Podczas Eucharystii każdego dnia nadchodzącego tygodnia,   przez wstawiennictwo Świętego Stanisława Kostki, będziemy prosili Boga o świętość naszych dzieci i młodzieży, bo od nich zależy przyszłość naszego narodu i Kościoła.  Dlatego w sobotę w czasie każdej Mszy św. będziemy modlić się w intencji naszej młodzieży, aby idąc przez życie i podejmując ważne decyzje czerpała wzór od tego niezwykłe patrona.   We wtorek, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Krzyż jest naszym...