VI Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

Wczoraj i dzisiaj dzieci z naszej parafii przystąpiły po raz pierwszy do Komunii Świętej. Otoczmy ich naszą modlitwą, aby przyjaźń z Jezusem trwała zawsze, a żywy przykład wiary oraz wsparcie rodziców i  najbliższych pomagało im wzrastać w wierze.   Także dzisiaj usłyszeliśmy obietnicę posłania uczniom Ducha Świętego. Trzecia Osoba Trójcy Świętej prowadzi Kościół do pełnego zjednoczenia z Chrystusem i na spotkanie z Bogiem Ojcem. Przygotujmy się na przyjęcie darów Ducha Świętego poprzez odprawienie nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą rozpoczniemy w piątek.   Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych:           –        w niedziele o godz. 17:00           –       ...