Niedziela Miłosierdzia Bożego – ogłoszenia

Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego – kult Miłosierdzia Bożego jest znakiem czasu. Każdy z nas winien korzystać z łask, jakich   Bóg chce nam udzielić w ogromie Miłosierdzia swego, zwłaszcza tych, które realizują się w sakramentach pokuty i Eucharystii. Zachęcamy do rozwijania osobistej pobożności poprzez odmawianie Koronki do Miłosierdzia Bożego, a także do uczestnictwa w „Godzinie Miłosierdzia”  w  każdy  piątek  o  godz.  15:00 w  naszym  kościele. Natomiast dzisiaj w związku z obchodzonym świętem Miłosierdzia Bożego, z którym Pan Jezus związał wielkie obietnice zapraszamy do wspólnej modlitwy przed Najśw. Sakramentem o godz. 15:00.   Również dzisiaj przy wyjściu z kościoła składamy...