Niedziela Chrztu Pańskiego

Dzisiejszą niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny obchód Narodzenia Pańskiego. Wspominając chrzest Pana Jezusa, myślimy także o naszym osobistym chrzcie, który uczynił nas dziećmi Boga i Kościoła. Warto zatem, aby ta niedziela stała się okazją do wyrażenia wdzięczności naszym rodzicom, chrzestnym i wszystkim tym, którzy mieli wpływ na przekazywanie nam wiary.          2.    W środę dzień imienin Ks. Bpa Pawła Sochy – pamiętajmy o modlitwie za niego.        3.    W sobotę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.   Plan kolędy na najbliższy tydzień: poniedziałek     –        Andersa, Basztowa, B. Kozaka i Słowackiego; wtorek                 –       Muzealna, Ogrodowa i Piastowska;...