Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiejszą niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny obchód Narodzenia Pańskiego. Wspominając chrzest Pana Jezusa, myślimy także o naszym osobistym chrzcie, który uczynił nas dziećmi Boga i Kościoła. Warto zatem, aby ta niedziela stała się okazją do wyrażenia wdzięczności naszym rodzicom, chrzestnym i wszystkim tym, którzy mieli wpływ na przekazywanie nam wiary.

2.    W środę dzień imienin Ks. Bpa Pawła Sochy – pamiętajmy o modlitwie za niego.

3.    W sobotę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

1. Plan kolędy na najbliższy tydzień:
    • poniedziałek     –        Andersa, Basztowa, B. Kozaka i Słowackiego;
    • wtorek                 –       Muzealna, Ogrodowa i Piastowska;
    • środa                   –        Konopnickiej 6 – 36  i  pl. Młodych;
    • czwartek             –         Konopnickiej 37, Krasińskiego, Lotników i Willowa;
    • piątek                  –        Sobieskiego;
    • sobota                 –        Czarnieckiego, Odrodzonego Wojska Pol., Podgórna i Żagańska.

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych w przyszłą niedzielę o godz. 17:00 w kościele.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na renowację ołtarza głównego.