XXXII Niedziela zwykła – ogłoszenia

Dzisiejsza listopadowa niedziela ukierunkowuje nasze myśli na zmartwychwstanie i życie wieczne. Wspominając w tych dniach naszych bliskich zmarłych, pamiętajmy, że również kresem naszych ziemskich dróg jest wieczna rzeczywistość.   Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. To okazja do szczególnej pamięci i modlitwy w intencji chrześcijan prześladowanych. Przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.   Z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości pragniemy polecać Bożej Opatrzności losy naszej Ojczyzny i rodaków na całym świecie. Msze Święte w intencji Ojczyzny zostaną odprawiona jutro o godz. 9:00  i  wieczorem o godz. 18:00  z udziałem...