VI Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Jakże jest ważne, aby w tym procesie brała udział każda nasza rodzina i cała wspólnota parafialna. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Powierzajmy Mu trudy minionego tygodnia i nadzieje, które otwiera przed nami. Niech działa w naszych sercach, a codzienność wypełni się dobrem.

1. W poniedziałek przypada święto patronów Europy – Św. Cyryla, mnicha i  Metodego, biskupa.

1. Wielu naszych parafian straciło w ostatnim czasie swoich bliskich. Czas żałoby jest trudnym doświadczeniem i próbą wiary. Chcąc pomóc naszym braciom i siostrom zapraszamy do uczestnictwa w stowarzyszeniu Apostolstwa Dobrej Śmierci. Spotkanie organizacyjne odbędzie się we wtorek o godz. 16:30 w salce nad garażami. Do uczestnictwa w najbliższym spotkaniu zapraszamy tylko  nowych chętnych.

1. Spotkanie Apostolatu Zbawczego Cierpienia w czwartek o godz. 16:00 w salce w Domu Katechetycznym

1. W przyszłą niedzielę o godz. 17:00 będziemy modlić się za zmarłych parafian, a szczególnie za tych, którzy odeszli w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.

1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII –   grupa Ks. Dawida –  odbędzie się w przyszłą niedzielę w kościele według następującego planu:

–       klasy VIII a i b   ze szkoły nr 1 po Mszy św. o godz. 13:00

–         klasy VIII c i d    ze szkoły nr 1 po Mszy św. wieczornej.

Plan spotkań pozostałych klas VIII podamy w przyszłą niedzielę.

1. Natomiast wszystkich kandydatów do bierzmowania prosimy o zwrot do zakrystii indeksów z pierwszego półrocza, a odebranie nowych na drugie półrocze.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na Hospicja – zebraliśmy 1200 złotych i dzisiaj na prace renowacyjne w naszym kościele.

1. W tym tygodniu z naszej społeczności odeszli do wieczności:

†      Agnieszka Bzowa

†     Krystyna Buczkowska

†      Andrzej Marzec

Módlmy się za nich prosząc Boga o miłosierdzie:  Zdrowaś Maryjo…