PIELGRZYMKA APOSTOLATU CHORYCH

PIELGRZYMKA APOSTOLATU CHORYCH NA JASNĄ GÓRĘ 17 maja grupa 40 osób z naszej parafii wyruszyła na ogólnopolską pielgrzymkę Cichych Pracowników Krzyża na Jasną Górę w Częstochowie. Opiekunem duchowym był kleryk Aleksander, który odbywa w naszej parafii praktykę. Inicjatorem pielgrzymki była pani Barbara Buchowska liderka grupy Apostolatu Chorych. Grupa powstała z jej inicjatywy i działa w naszej parafii od 2013 roku. Pielgrzymi Diecezji Zielonogórsko- Gorzowskiej wyróżniali się żółtymi koszulkami z logo Apostolatu. W czasie pielgrzymki wierni skorzystali z konferencji, modlitwy różańcowej, Eucharystii i modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego. Na zakończenie zostało dokonane zawierzenie chorych Matce Bożej z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.