Ogłoszenia parafia Wniebowzięcia NMP

• X Niedziela zwykła
    1. Dziś przypada X niedziela w ciągu roku. Ponieważ mamy czerwiec, zachęcamy wszystkich do licznego udziału w nabożeństwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które są odprawiane:
      • w niedziele o godz. 17:00
      • w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środy przez miesiąc czerwiec tylko rano o godz. 8:30.

1. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych o godz. 17:00 na cmentarzu.

1. Kandydatów do bierzmowania z klas siódmych zapraszamy do salki nad garażami na ostatnie przed wakacjami spotkania w grupach:
    • Sobota –   15.06    16:00    SP1 7cd
    • Niedziela –   16.06    15:00    SP1 kl. 7b
    • Niedziela –   16.06    16:00    SP1 kl. 7b oraz Społeczna SP.

1. Centralne uroczystości ku czci NMP z Rokitna odbędą się w sobotę, 15 czerwca w Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej.  Jest organizowany bezpłatny wyjazd z naszej parafii na uroczystości odpustowe do Rokitna autokarem z parkingu Pepco w sobotę o godz. 7:30 – mamy kilka wolnych miejsc i można zgłaszać się w zakrystii do środy włącznie.

1. Kurs przedmałżeński w parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze (konkatedra) – czerwiec 2024 – spotkania przez trzy weekendy. Bliższe informacje znajdują się na plakacie przy wyjściu z kościoła.

1. Nauki przed chrztem rozpoczną się w piątek po Mszy św. wieczornej w salce w Domu Katechetycznym (koło biura parafialnego). Natomiast w sobotę o godz. 17:00.

1. Msza św. w intencji uczestników turnusu wypoczynkowego do Ustronia Morskiego w przyszłą niedzielę o godz. 10:00, natomiast spotkanie dla nich tego samego dnia o godz. 16:00 w ogrodzie parafialnym.

1. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na renowację kruchty północnej, natomiast przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Fakultet Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.

1. W tym tygodniu z naszej społeczności odeszły do wieczności:
              †      Ryszard Korytko                       †      Izydor Antonow           †      Zbigniew Jędroszkowiak           †      Władysława Pereśluga           †      Czesław Małolepszy                 Módlmy się za nie prosząc Boga o miłosierdzie: Zdrowaś Maryjo…