
ADORACJA NAŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU PROWADZONA PRZEZ WSPÓLNOTĘ „ŹRÓDŁO WODY ŻYWEJ”
W piątek 26 czerwca 2026 roku po Mszy Św. o godz. 18:00 Wspólnota Źródło Wody Żywej prowadziła Adorację Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszani są wszyscy

W piątek 26 czerwca 2026 roku po Mszy Św. o godz. 18:00 Wspólnota Źródło Wody Żywej prowadziła Adorację Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszani są wszyscy

Nasz rok formacyjny dobiegł końca! W ostatni piątek (19.06.2026) spotkaliśmy się na uroczystej AGAPIE, którą rozpoczęliśmy mszą świętą. Podczas niej szczerze dziękowaliśmy Bogu za ten

Za nami wyjątkowy czas podczas DDM-ów! Wraz z naszą wspólnotą mieliśmy okazję uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu, pełnym modlitwy, radości, spotkań i budowania relacji. To

W sobotę 20 czerwca 2026 roku na krzyżu przy kościele św. Andrzeja Apostoła zamontowana została nowa figura Ukrzyżowanego Chrystusa, tzw. Pasyjka. A w niedzielę po

Ważny komunikat bp. Tadeusza Lityńskiego Na stronie diecezji zielonogórsko-gorzowskiej opublikowano komunikat bp. Tadeusza Lityńskiego w sprawie spotkania organizowanego przez wspólnotę Miłość i Miłosierdzie Jezusa w

W czasie uroczystości odpustowych u Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie 18 czerwca 2026 roku odbyła się pielgrzymka wiernych z Apostolatu Zbawczego Cierpienia. W pielgrzymce

W dniach od 8 do 17 czerwca 2026 członkowie Parafialnego Klubu Seniora i Caritas wypoczywali nad morzem w Międzywodziu. Dzień rozpoczynaliśmy poranną gimnastyką, były spacery

W czwartek 11 czerwca 2026 roku na Mszy św. o godz. 18:00 zakończono obchody uroczystości Bożego Ciała. Eucharystię koncelebrowało dwóch kapłanów: proboszcz ks. Dominik i

4 czerwca 2026 roku w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa mogliśmy uczestniczyć w procesji z Najświętszym Sakramentem ulicami miasta . Najważniejszą częścią uroczystości jest