Nasz rok formacyjny dobiegł końca! W ostatni piątek (19.06.2026) spotkaliśmy się na uroczystej AGAPIE, którą rozpoczęliśmy mszą świętą.
Za nami wyjątkowy czas podczas DDM-ów! Wraz z naszą wspólnotą mieliśmy okazję uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu, pełnym
W sobotę 20 czerwca 2026 roku na krzyżu przy kościele św. Andrzeja Apostoła zamontowana została nowa figura Ukrzyżowanego