W piątek 26 czerwca 2026 roku po Mszy Św. o godz. 18:00 Wspólnota Źródło Wody Żywej prowadziła Adorację Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszani są wszyscy parafianie. Była modlitwa uwielbienia, przebłagalna i błagalna. Zanoszone były prośby, które każdy mógł wcześniej złożyć do skrzyneczki znajdującej się na stoliku przy wejściu do kościoła. Na zakończenie Adoracji odbyło się błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Spotkanie prowadziła Marzena, a opiekę kapłańską sprawował i udzielił błogosławieństwa opiekun grupy ks. Krzysztof. Oprawę muzyczną zapewniły Aneta (organy i śpiew) oraz Katarzyna (śpiew).








