Diecezjalne Dni Młodzieży w Rokitnie

Za nami wyjątkowy czas podczas DDM-ów!

Wraz z naszą wspólnotą mieliśmy okazję uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu, pełnym modlitwy, radości, spotkań i budowania relacji. To były dni, które pozwoliły nam jeszcze bardziej doświadczyć żywego Kościoła i umocnić naszą wiarę.

Wspólnie dziękowaliśmy Bogu za ten rok i prosiliśmy o błogosławieństwo na czas wakacji, a szczególnie na czas oaz wakacyjnych. (ks. Tomasz).

„Nie lękaj się” – to hasło Diecezjalnych Dniach Młodzieży, które odbyło się 13 czerwca 2026 roku w Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie.