5 -LECIE GRUPY ROWEROWEJ

5 -LECIE ISTNIENIA GRUPY ROWEROWEJ 50 PLUS 16 października 2016 roku odbyło się spotkanie podsumowujące istnienie grupy rowerowej „50 plus”. Pierwszy wyjazd pielgrzymkowy odbył się 28 sierpnia 2011 roku do Grodowca a ostatni 24 września 2016 roku do Bram Miłosierdzia w Głogowie i w Grodowcu. Założycielem i pomysłodawcą jest ks. Proboszcz Ryszard Grabarski. Na spotkaniu podsumowującym 5-lecie było wiele wspomnień, rozmów, a także miłe niespodzianki. Był oczywiście tort. Upominki dostały osoby zaangażowane w organizację pielgrzymek: ks. Proboszcz otrzymał stolik wykonany z trybików i kół zębatych (dzieło pana Stanisława Citak), pan Andrzej (pilot i autor tras)otrzymał poduszkę, pan Stanisław (pilot i autor tras)otrzymał wazon w kształcie opony, pan Stanisław ozdobiony klucz (jest to nasz mechanik), pani Alina otrzymała komplet kucharza jak i pan Antoni ( są to nasi logistycy, kucharze, piloci, kwatermistrzowie …).