ADORACJA NAŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU PROWADZONA PRZEZ WSPÓLNOTĘ „ŹRÓDŁO WODY ŻYWEJ”

W piątek 26 czerwca  2026 roku po Mszy Św.  o godz. 18:00  Wspólnota Źródło Wody Żywej prowadziła Adorację Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszani są wszyscy parafianie.   Była modlitwa uwielbienia, przebłagalna i błagalna. Zanoszone były prośby, które każdy mógł wcześniej  złożyć do skrzyneczki znajdującej się na stoliku przy wejściu do kościoła. Na zakończenie Adoracji odbyło się  błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Spotkanie prowadziła Marzena, a opiekę kapłańską sprawował  i udzielił błogosławieństwa opiekun grupy ks. Krzysztof. Oprawę muzyczną zapewniły Aneta (organy i śpiew) oraz Katarzyna (śpiew).