Nasz rok formacyjny dobiegł końca!
W ostatni piątek (19.06.2026) spotkaliśmy się na uroczystej AGAPIE, którą rozpoczęliśmy mszą świętą. Podczas niej szczerze dziękowaliśmy Bogu za ten piękny czas.
Następnie wyrażaliśmy swoją wdzięczność za każdego z nas, w szczególności za naszą diakonię, która podjęła się obowiązku prowadzenia wspólnoty przez ten rok. Każdy z nas ją budował, choćby zjawił się na jednym spotkaniu, to i tak jest częścią Oazy w Szprotawie.
Był to moment na zatrzymanie się i spojrzenie na to, co Bóg uczynił przez ten nieraz trudny czas.
Nie zabrakło miłych słów, dobrego jedzenia oraz przede wszystkim bycia razem. (ks. Tomasz)














