DZIEŃ PAPIESKI

13 października 2024 roku odbył się  kolejny Dzień Papieski, który obchodziliśmy pod hasłem „JAN PAWEŁ II : EWANGELIA STAROŚCI I CIERPIENIA”. W naszym kościele odbyło się modlitewne spotkanie  o  godz. 17:00. Modlitwa prowadzona była przez Apostolat Zbawczego Cierpienia wraz z opiekunem ks. Andrzejem.  Po odmówieniu Różańca wszyscy przeszli przed pomnik św. Jana Pawła II gdzie została odmówiona Litania do patrona dnia. Rozważaliśmy i  na nowo rozważajmy nauczanie św. Jana Pawła II. Zachęceni, aby nadal budować żywy pomnik papieża Polaka w sercach młodych, zdolnych, ale naszych ubogich rodaków, których edukację mogliśmy wspierać   składając  ofiary do puszek przy wyjściu z kościoła po każdej Mszy Św.