REKOLEKCJE ODPUSTOWE

Tegoroczne Rekolekcje Maryjne w naszej parafii, trwają od 13 do 15.08.2024 roku. Są one duchowym przygotowaniem naszej wspólnoty parafialnej do dorocznej uroczystości odpustowej ku czci patronki naszej Maryi Wniebowziętej. Tegorocznym kaznodzieją rekolekcyjnym i odpustowym jest o. Marcin  – Misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej z Poznania.

Okazja do spowiedzi  w  niedzielę w czasie każdej Mszy św. i w środę w godz.  6:30 – 10:00 oraz   16:30 – 19:00.

Misjonarz  jak co roku po każdej Mszy św. w niedzielę  11 sierpnia 2024 roku rozprowadzał kalendarze misyjne na 2025r.  oraz wygłosił homilię. Przybliżył nam cud eucharystyczny w Legnicy, uzasadniając dlaczego ważna jest nasza obecność w Kościele. Ofiary złożone przy okazji  nabywania kalendarzy  przeznaczone są na misyjną działalność Misjonarzy Oblatów.