Życzenia dla Księdza Prałata Ryszarda – Proboszcza parafii WNMP i Św. Andrzeja Apostoła w Szprotawie z okazji Wspomnienia Patrona proboszczów św. Jana Vianneya

Gdybyśmy rozumieli na ziemi, czym jest kapłaństwo, umarlibyśmy nie z przejęcia, lecz z miłości.

(św. Jan Maria Vianney)

Czcigodnemu Księdzu  Proboszczowi Prałatowi Ryszardowi z okazji wspomnienia św. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów, składamy szczere i serdeczne podziękowania za to wszystko, co czyni dla nas, dla naszych rodzin, dla Polski, dla Kościoła.

Życzymy wiele dobra i radości z pracy duszpasterskiej, uznania i życzliwości od wiernych, a przede wszystkim łask Ducha Świętego i ogromu Bożej Miłości, przezwyciężającej wszelkie trudy, cierpienia, brak jedności i zrozumienia, samotność i zwykłe, ludzkie zmęczenie. Niech Maryja, Matka Kapłanów otacza swoim opiekuńczym płaszczem   kapłana Jej Syna i przygarnia do swojego Serca. A przykład i wstawiennictwo Świętego Patrona – Jana Marii Vianneya niech będzie wsparciem i umocnieniem we wszystkich trudnościach.