XIV Niedziela zwykła

 1. Pamiętajmy o właściwym wykorzystaniu podarowanego nam czasu wakacji. To nie jest czas wolny od przykazań Bożych i kościelnych. Niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Panem Bogiem, umocnieniu wiary, nawróceniu. Temu właśnie służy każda niedzielna Eucharystia. Nie rezygnujmy z tego najcenniejszego spotkania z Panem Jezusem.

 

 1. Msza św. w naszym kościele w piątek o godz. 17:00.

 

 1. W tym tygodniu obchodzimy liturgiczne wspomnienie:
 • w poniedziałek św. Jana z Dukli
 • w czwartek św. Benedykta, opata i patrona Europy
 • w piątek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męczennika
 • w sobotę św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

 

 1. Apostolat Zbawczego Cierpienia zaprasza na Różaniec w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w najbliższą sobotę o godz. 8:15 w czasie, którego będziemy wypraszać ulgę w cierpieniu i powrót do zdrowia dla wszystkich chorych i cierpiących.

 

 1. Jest organizowana Pielgrzymka do sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Jakubowie. Wyjazd 27 lipca, tj. w sobotę o godz. 13:00 z parkingu Pepco –   koszt wynosi 37 złotych, a zapisy w zakrystii.

 

 1. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na zapłatę za renowację czterech obrazów z naszego kościoła.

 

 

 1. W tym tygodniu z naszej społeczności odszedł do wieczności:

          †      Karol Dubiński

        Módlmy się za niego prosząc Boga o miłosierdzie: Zdrowaś Maryjo…