XIII Niedziela zwykła

1. Dziś ostatnia niedziela czerwca. Dla wielu rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy jednak, że nie ma urlopów od modlitwy, Mszy św.  i zachowywania Bożych przykazań. Niech nie dyspensuje nikogo od uczestnictwa w Eucharystii ani odległość od kościoła, ani niezorientowanie w rozkładzie nabożeństw. Uczestnictwo w niedzielnej liturgii niech ma dla nas charakter szczególnego świadectwa.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 będzie ostatnie nabożeństwo czerwcowe.

1. W tym tygodniu patronują nam:
  • w środę św. Tomasz, Apostoł
  • w sobotę bł. Maria Teresa Ledóchowska.

1. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca:
  • w piątek okazja do spowiedzi:  pół godziny przed  Mszą św.
  • w sobotę w kościele pw. Wniebowzięcia NMP nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 8:00 rano, a tylko Ks. Krzysztof odwiedzi swoich chorych w domach o zwykłej porze.

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy od tego tygodnia będzie odprawiana w naszej „Farze” rano o godz. 8:30 i wieczorem o godz. 17:30.

1. W tym tygodniu z naszej społeczności odeszli do wieczności:

†      Janina Chudziak

†      Krystyna Pauli

†      Jarosław Pakuła

Módlmy się za nich prosząc Boga o miłosierdzie: Zdrowaś Maryjo…