ŻYCZENIA NA ŚWIĘTA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Drodzy Parafianie!

„Pokój wam” –  tymi słowami zwrócił się Chrystus  w dniu Zmartwychwstania do swoich przestraszonych uczniów. Z tymi słowami zwraca się do nas w ten sam dzień zwycięstwa nad grzechem i śmiercią. Uczniowie wtedy byli pełni lęku obawy o własne życie, siedzieli zamknięci w  wieczerniku. Tak bardzo się bali, że podzielą ten sam los co spotkał ich nauczyciela. Jezus o tym wie  dlatego przychodzi w dzień Zmartwychwstania, by dodać im otuchy i wlać w ich serca nadzieję. Jego śmierć nie jest końcem wręcz przeciwnie stała się narodzinami do nowego życia. I z tą samą wiarą zasiądziemy w niedzielny poranek do wielkanocnego śniadania. Ten sam Pan chce  zasiąść z nami do świątecznego stołu. Chce przyjść by nas umocnić i obdarzyć pokojem .

W tym niezwykle uroczystym dniu z całego serca Wam życzymy: najpierw Bożego pokoju, który rozprasza wszelki lęk i niepewność jutra. Nadziei, która wlewa w nasze serca ufność, że Zmartwychwstały Pan nie zostawi swoich dzieci w potrzebie  oraz daru zdrowia duszy i ciała. Niech obecny z nami Zmartwychwstały Pan będzie dla nas źródłem siły na lepsze jutro. Niech Pan sprawi, że razem z Nim zmartwychwstaną nasze plany i nadzieje.

Szczęść Boże!