REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczęły się w niedzielę 17 marca i będą  trwały do środy 20 marca włącznie. Nauki rekolekcyjne prowadzi ks. kan. dr  Mariusz Jagielski  Rektor Zielonogórsko-Gorzowskiego Wyższego Seminarium Duchownego. Starajmy się tak zaplanować czas rekolekcji, abyśmy mogli korzystać każdego dnia z nauk rekolekcyjnych, które będą głoszone w czasie Mszy św. o godzinie  7:00,  9:00 i 18:00.  Do Sakramentu Pojednania będzie można  przystąpić w środę 20 marca, w godzinach 6:30 – 10:00 i 16:30 – 19:00. Pamiętajmy w naszych modlitwach o prowadzącym rekolekcje, o spowiednikach, a także o naszych parafianach, aby dla wszystkich był to rzeczywiście czas nawrócenia i pojednania.