REKOLEKCJE ADWENTOWE

17  grudnia rozpoczęły się rekolekcje adwentowe. Głoszone są przez ks. Ryszarda Stankiewicza.

W niedzielę nauki głoszone są na każdej Mszy Św. A od poniedziałku do środy o godz. 7:00;  9:00 i 18:00. W Śliwniku w poniedziałek i wtorek o godz. 16:00. Z sakramentu spowiedzi można skorzystać w środę od godz. 6:30 – 10:00  i od godz. 16:30 do zakończenia,   natomiast w Śliwniku we wtorek od godz. 15:30.

Rekolekcje dla  młodzieży ze szkoły średniej odbędą się w poniedziałek 18 grudnia.

Pamiętajmy w naszych modlitwach o rekolekcjoniście i spowiednikach oraz prośmy o owoce dla całej parafii. Starajmy się tak zaplanować nasze prace i zajęcia, a także zachęćmy naszych bliskich i znajomych, abyśmy mogli skorzystać z  daru przygotowania naszych serc na nadchodzące święta.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA