SPOTKANIE WSPÓLNOTY CICHYCH PRACOENIKÓW KRZYŻA W 10-LECIE POWSTANIA APOSTOLSTWA ZBAWCZEGO CIERPIENIA

10 grudnia w 10 rocznicę powstania w naszej parafii wspólnoty APOSTOLSTWA ZBAWCZEGO CIERPIENIA gościliśmy Wspólnotę Cichych Pracowników Krzyża z Głogowa. Przybył duszpasterz wspólnoty zarazem  główny odpowiedzialny  za Apostolat Centrum Ochotników Cierpienia ks. Wojciech Grzegorek, siostra Ewa i przewodnicząca Diecezjalnego  Apostolatu pani Danuta Grzegorek. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Św. o godz.10:00, która koncelebrowana była przez ks. Wojciecha i ks. Dawida. Okolicznościowe kazanie wygłosił ks. Wojciech. Słowo wygłoszone można wysłuchać poniżej. W celebrację Eucharystii włączyli się przybyli goście oraz członkowie naszej wspólnoty. Po Mszy Św. można było zapoznać się z materiałami  związanymi  ze Wspólnotą Cichych Pracowników Krzyża oraz ich założycielem Bł. ks. Luigi Novarese. Potem członkowie wspólnoty wraz z chorymi i niepełnosprawnymi udali się na poczęstunek w salce parafialnej. Duszpasterzem parafialnej wspólnoty jest ks. Dawid, który wraz z panią Barbarą Buchowską przygotowali spotkanie.