ADWENT 2023

I Niedziela Adwentu rozpoczyna szczególnie ważny i piękny czas przygotowywania naszych serc i umysłów na bliskie już obchody przyjścia Pana. Jest to czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Wieniec adwentowy i świeca roratnia będą nam towarzyszyć przez najbliższe cztery niedziele, kierując nasze myśli ku tajemnicy przyjścia Boga na świat. Byłoby dobrze, aby także w naszych domach pojawiły się takie wieńce adwentowe z czterema świecami.

Przygotujmy nasze serca na to radosne spotkanie.

W I Niedzielę Adwentu rozpoczyna się także Nowy rok duszpasterski Kościoła katolickiego w Polsce pod hasłem „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”.

Msze Święte Roratnie odprawiane będą:

o godz. 7:00 oraz o 18:00 dla dzieci i młodzieży.

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA