WYPOCZYNEK W USTRONIU MORSKIM

20.05  z błogosławieństwem naszego Proboszcza wyruszyliśmy  autokarem na wypoczynek do Ustronia Morskiego. Zostaliśmy zakwaterowani w hotelu ” Gwarek” położonym nad brzegiem morza ( warunki hotelowe i wyżywienie super). Bałtyk  to miejsce gdzie można się  zrelaksować,  nabrać  sił,  ale przede wszystkim zadbać w odpowiedni sposób o swoje zdrowie. Przechodząc się po plaży można  zaczerpnąć morskiego powietrza , które w pozytywny sposób wpływa  na samopoczucie.  Uczestniczyliśmy we Mszy św.  i braliśmy  udział  w adoracji Matki Bożej  Skrzetuskiej, która  w tym czasie nawiedziła Ustronie Morskie.  Organizowane były  różne  atrakcje np. wycieczka do Kołobrzegu  z przewodnikiem, ognisko z pieczeniem  kiełbasek.  W godz. wieczornych poprawienie kondycji  fizycznej przy muzyce, w tym roku tematem przewodnim były  ” Hawaje” . Mieliśmy dziesięć  par małżeńskich, które obchodziły swój  jubileusz ( od diamentowych po kwiatowe gody). Był  to odpoczynek z dużą  dawką  jodu, humoru i nowych znajomości.