REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

W  niedzielę 12 marca 202 roku rozpoczęły  się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadził Ks. Sławomir. Potrwały do środy 15 marca  2023 roku.
Nauki można było wysłuchać w niedzielę na każdej Mszy Św. W dzień powszedni na Mszy św. o godz. 7:00;  9:00 i 18:00. Ponadto w Śliwniku w poniedziałek i wtorek o 16:00. W parafii Św. Andrzeja Apostoła od poniedziałku do środy o 17:00. Specjalne rozważania były dla uczniów  szkoły podstawowej. Wtorek i środa to były  dni przeznaczone na sakrament pokuty.

Każde rozważanie dotyczyło sumienia i było oparte Słowem Bożym   zapisanym na kartach Pisma św., do tego przekazane miłym, spokojnym głosem, tak że w świątyni podczas rozważań było niespotykane  wyciszenie pomagające w kompletacji słów kierowanych do wszystkich i zarazem do  każdego z osobna.