WIGILA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

31 października 2022 roku o godz. 18:00 odbyła się NOC ŚWIATŁA Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE  przed uroczystością Wszystkich Świętych.   Mszę Świętą koncelebrowało dwóch kapłanów ks. Dawid i główny celebrans ks. Krzysztof. Na ołtarzu towarzyszyły nam relikwie świętych: Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus oraz Błogosławionego Księdza Michała Sopoćko Apostoła Miłosierdzia Bożego. Towarzyszyły nam też relikwie, które mamy w naszej świątyni: Świętego Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Marii Luizy Merkert. Noc Światła rozpoczęła się przedstawieniem postaci świętych. Następnie komentarz wyjaśniający znaczenie światła i kadzidła. Przed  wystawionym Najświętszym Sakramentem odbyła się modlitwa uwielbienia prowadzona przez wspólnotę ŹRÓDŁO WODY ŻYWEJ. Każdy mógł podejść do kadzidła i oddać Bogu swoje problemy i swoje upadki dosypując ziarenka do kadzidła.  Potem nastąpiła część poświęcona  światłu w zapalaniu symbolicznej świecy, Modlitwa wstawiennicza, odśpiewanie Litanii do Wszystkich Świętych. Po błogosławieństwie  Najświętszym Sakramentem w procesji ze świecami wierni udali się przed Misyjny Krzyż śpiewając pieśń „Zwycięzca śmierci” – chwaląc zmartwychwstałego Chrystusa, który zwyciężył śmierć i otworzył bramy Nieba.

„Noc Światła” – przygotowana i prowadzona była przez ks. Krzysztofa, wspólnotę ŹRÓDŁA WODY ŻYWEJ.