WIŚLANA TRASA ROWEROWA – PIELGRZYMKOWA GRUPA ROWEROWA 50+

To już kolejna wyprawa w 12 -letniej działalności Pielgrzymkowej Grupy Rowerowej 50+ . Pierwsza w tym roku  dłuższa wyprawa    odbyła się w dniach od 22 czerwca  do 1 lipca  2022.  Rozpoczęła się Mszą św. o godz. 7:00  w naszym kościele.  Eucharystia była przeżywana każdego dnia, a ponadto odmawialiśmy wspólnie różaniec w wielu wspaniałych miejscach zarówno w świątyniach jak i na łonie przyrody. Wspaniałym przeżyciem modlitewnym było uczestnictwo we Mszy św. w Łagiewnikach, która transmitowana była przez TVP oraz na Jasnej Górze.  Na rowerach przejechaliśmy 500  km w 9 dni. Inicjatorem i duchowym opiekunem był ks. Prałat Proboszcz Ryszard Grabarski. Trasę opracował i prowadził pan Stanisław. Przewodnikiem był także pan Andrzej, który wypożyczył samochód przewożący rowery. Logistyka, noclegi i transport zaplanowane były przez małżeństwo Alicji i Daniela. W pielgrzymce uczestniczyło 8 rowerzystów.

Trasa rowerowa rozpoczęła się od miejscowości Wisła, a kończyła się w Sandomierzu.

Więcej patrz: kategoria „Pielgrzymkowa Grupa Rowerowa”