MRZEŻYNO 2022

Od 27.05-3.06.2022 grupa parafian (54os.) z Ks. Prałatem Ryszardem wypoczywała nad morzem w ośrodku „Bałtyk”w Mrzeżynie. „Bałtyk” to miejsce, gdzie można się zrelaksować, nabrać sił, ale przede wszystkim zadbać w odpowiedni sposób o swoje zdrowie. Przechodząc się po plaży, można zaczerpnąć morskiego powietrza, które w pozytywny sposób wpływa na  samopoczucie, korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych (3 zabiegi dziennie ) co dla  każdego seniora chcącego zadbać o swoją sprawność fizyczną może mieć  niebagatelne  znaczenie. W godzinach wieczornych poprawiali kondycję fizyczną przy muzyce, w tym roku temat przewodni to ” Lata 20te”. Nasi seniorzy nie zaniedbywali także życia duchowego, uczestniczyli we Mszy św. Był to odpoczynek z dużą dawką jodu i nowych znajomości.