5 czerwca 2022 roku o godz. 13:00 odbyła się w naszym kościele Msza Święta Prymicyjna , którą odprawiało dwóch neoprezbiterów:  Ks. Tomasz Dragańczuk i Ks. Paweł Marciniak.  Neoprezbiterzy odprawili Mszę Prymicyjną w naszej parafii w podziękowaniu  za pełnioną u nas praktykę klerycką. Ks. Tomasz pochodzi z parafii pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Lubsku, a Ks. Paweł z parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Lubiszynie. Przyjęli oni święcenia kapłańskie 28 maja 2022 roku w katedrze gorzowskiej. Udzielił im biskup zielonogórsko-gorzowski Tadeusz Lityński.

Głównym celebransem był Ks. Paweł, Ks. Tomasz wygłosił okolicznościowe kazanie, a także udzielił sakramentu Chrztu.

Po zakończeniu Eucharystii można było otrzymać specjalne Błogosławieństwo z nałożeniem rąk, które może udzielać neoprezbiter.