WIGILIA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

4 czerwca 2022 roku odbyło się nabożeństwo  Wigilii Zesłania Ducha Świętego. Rozpoczęło się Mszą Świętą o godz. 18:00,  celebrowana przez  ks. Bartosza i ks. Krzysztofa.  Po Eucharystii przed   wystawionym Najświętszym Sakramentem  została odmówiona Litania Do Najświętszego Serca Jezusowego. Następnie odbyło się czuwanie, które składało się z III części. I część – Co właściwie wydarzyło się w dzień Pięćdziesiątnicy?: modlitwa o dary Ducha Świętego;  różaniec, tajemnica Zesłania Ducha Świętego. II część –Adoracja / Uwielbienie – Litania do Ducha Świętego, Modlitwa Wstawiennicza, Uwielbienie. III część –Apel Jasnogórski.  Czuwanie prowadziła  wspólnota Źródło Wody Żywej  oraz schola przy wsparciu organisty Marcina Bojskiego.  Nad wszystkim czuwał ks. Krzysztof, który jest opiekunem wspólnoty.