VI Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia Św. Andrzeja Ap.

1. Dzisiaj usłyszeliśmy obietnicę posłania uczniom Ducha Świętego. Trzecia Osoba Trójcy Świętej prowadzi Kościół do pełnego zjednoczenia     z Chrystusem i na spotkanie z Bogiem Ojcem. Przygotujmy się na przyjęcie darów Ducha Świętego poprzez odprawienie nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą rozpoczniemy w piątek.

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych :

–       w niedziele po Mszy św. o godz. 11:00

–       w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17:00.

1. W poniedziałek, wtorek i środę przed Wniebowstąpieniem Pańskim dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli, czyli Dni Krzyżowe.

1. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

1. Młodzież z naszej parafii oraz sąsiednich przystąpi do Sakramentu Bierzmowania w kościele Wniebowzięcia NMP w sobotę o godz. 11:00, którego udzieli Ks. Bp Krzysztof Białasik z Boliwii. Natomiast spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i świadków w piątek od godz. 16:30.

1. Wspólnota Źródło Wody Żywej zaprasza na Wigilię Zesłania Ducha Świętego dnia 4 czerwca 2022 w kościele Wniebowzięcia NMP. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18:00, zakończenie Apelem Jasnogórskim około godz. 21:00.  Szczegółowy program dostępny na plakacie.

1. Serdecznie zapraszamy na tegoroczną pieszą pielgrzymkę powołaniową do sanktuariów w Paradyżu i Rokitnie w dniach 11-12.06.2022r.   Prosząc o dar nowych powołań wyruszą grupy z Gorzowa Wlkp., Sulechowa i Rzepina. Szczegóły w sprawie zapisów u Ks. Dawida, na plakatach i stronie internetowej paradisus.pl. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania w tak ważnej dla nas intencji.

1. Otyńskie sanktuarium zaprasza na uroczystość nałożenia nowych koron Maryi Królowej Pokoju w Otyniu, w dniu 29 maja o godz. 13.00. Uroczystość będzie transmitowana przez TVP 3 Gorzów Wlkp.

1. W tym tygodniu z naszej społeczności odeszli do wieczności:

†      Elżbieta Okulewicz

†      Jan Bojar

†      Jerzy Marzec

†     Krystyna Szupeniuk

Módlmy się za nich prosząc Boga o miłosierdzie: Zdrowaś Maryjo…