Niedziela Chrztu Pańskiego – ogłoszenia św. Andrzeja Ap.

1. Dzisiejszą niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny obchód Narodzenia Pańskiego. Wspominając chrzest Pana Jezusa, myślimy także o naszym osobistym chrzcie, który uczynił nas dziećmi Boga i Kościoła. Warto zatem, aby ta niedziela stała się okazją do wyrażenia wdzięczności naszym rodzicom, chrzestnym i wszystkim tym, którzy mieli wpływ na przekazywanie nam wiary.

2.   W poniedziałek pierwsza rocznica śmierci Ks. Bpa Adama Dyczkowskiego – pamiętajmy o modlitwie w jego intencji.

1. W najbliższy piątek będzie kolęda uzupełniająca. Zainteresowani proszeni są o podanie nazwiska i adresu do kapłana, bądź zgłosić telefonicznie na parafię.

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych w przyszłą niedzielę o godz. 17:00 w kościele Wniebowzięcia NMP.

1. W tym tygodniu z naszej społeczności Pan powołał do wieczności:

Czesława Stefaniak

Anna Nagajew

Marian Białkowski

†      Maria Flisak

†      Michał Kopciuch

†      Czesław Fraszko

Módlmy się za nich prosząc Boga o miłosierdzie: Zdrowaś Maryjo…