Niedziela Chrztu Pańskiego – ogłoszenia

1. Dzisiejszą niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny obchód Narodzenia Pańskiego. Wspominając chrzest Pana Jezusa, myślimy także o naszym osobistym chrzcie, który uczynił nas dziećmi Boga i Kościoła. Warto zatem, aby ta niedziela stała się okazją do wyrażenia wdzięczności naszym rodzicom, chrzestnym i wszystkim tym, którzy mieli wpływ na przekazywanie nam wiary.

2.    W poniedziałek pierwsza rocznica śmierci Ks. Bpa Adama Dyczkowskiego – pamiętajmy o modlitwie w jego intencji.

1. Plan kolędy na najbliższy tydzień:
    • poniedziałek – ul. Niepodległości, Odrodzonego Wojska Pol., Kopernika, oraz Śliwnik, Polkowiczki i Henryków;
    • wtorek –          Kolejowa, Prusa, Kochanowskiego, os. Chrobrego, Różana, Ceglana, Młynarska i Żeromskiego;
    • środa –        cała ulica Kościuszki,  Warszawska i Waszyngtona;
    • czwartek –         I Armii, Andersa, Basztowa, Bema, Kozaka, Rynek, Odrodzenia, Targowa, Poprzeczna,               Żeromskiego, oraz  pl. Ewangelicki i Kościelny;
    • piątek –        Muzealna, Piastowska, os. Nowa Kopernia i uzupełniająca.

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych w przyszłą niedzielę o godz. 17:00 w kościele.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na renowację wejścia głównego do kościoła.

1. W tym tygodniu z naszej społeczności Pan powołał do wieczności:

Czesława Stefaniak

Anna Nagajew

Marian Białkowski

†       Maria Flisak

†       Michał Kopciuch

†       Czesław Fraszko

Módlmy się za nich prosząc Boga o miłosierdzie: Zdrowaś Maryjo…