PASTERKA 2021

24 grudnia jak co roku spotkaliśmy się na Mszy Św. Pasterskiej. W naszej parafii mogliśmy uczestniczyć w kościele parafialnym o godz. 21:00, 22:30  i 24:00, w Śliwniku o godz. 21:00 i w szpitalu o godz. 20:30. Eucharystia o 22:30  koncelebrowana była  przez  ks. Dawida, w asyście diakona Pawła, który odbywać będzie w naszej parafii praktykę. Pasterka rozpoczęła się procesją z figurką Dzieciątka Jezus, która została złożona w żłóbku.

Ewangelia została uroczyście odczytana przez diakona, a okolicznościowe kazanie wygłosił celebrans.  Usłyszeliśmy:

Życzenia świąteczne od  księdza proboszcza i kapłanów pracujących w naszej parafii usłyszeliśmy na zakończenie Eucharystii.

W związku z panującą jeszcze pandemią wszystko odbywało się w reżimie sanitarnym.