19  listopada  2021 roku o godz. 18:00 została odprawiona   Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie.  Celebrowana była przez  trzech   kapłanów: ks. Bartosza, ks. Krzysztofa i  ks. Dawida. Głównym celebransem był ks. Krzysztof.   Prowadził także modlitwę o uzdrowienie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.  Modlitwa rozpoczęła się nabożeństwem pokutnym podczas którego  każdy mógł indywidualnie włożyć ziarenko do kadzidła. Kapłan przedstawił także prośby i podziękowania, które zostały wcześniej złożone do specjalnej skrzyneczki. Wznoszona była też modlitwa uwielbienia. Na zakończenie kapłan  udzielił  indywidualnego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem podchodząc do każdego wiernego. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie odbywała się w zespołach modlitewnych prowadzonych przez grupę SYCHAR.  Oprawę muzyczną zapewniła organistka Zuzanna i schola grupy SYCHAR.