31 października 2021 roku o godz. 18:00 odbyła się NOC ŚWIATŁA przed uroczystością Wszystkich Świętych.   Mszę Świętą koncelebrowało dwóch kapłanów ks. Proboszcz Ryszard i główny celebrans ks. Krzysztof. Eucharystię rozpoczęła procesja z relikwiami świętych: Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus oraz Błogosławionego Księdza Michała Sopoćko Apostoła Miłosierdzia Bożego. Relikwie zostały ustawione na ołtarzu. Towarzyszyły nam też relikwie, które mamy w naszej świątyni: Świętego Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Marii Luizy Merkert. Noc Światła rozpoczęła się przedstawieniem postaci świętych, których relikwie mamy w kościele. Następnie komentarz wyjaśniający znaczenie światła i kadzidła. Przed  wystawionym Najświętszym Sakramentem odbyła się modlitwa uwielbienia prowadzona przez wspólnotę SYCHAR. Każdy mógł podejść do kadzidła i oddać Bogu swoje problemy i swoje upadki dosypując ziarenka do kadzidła.  Potem nastąpiła cześć poświęcona  światłu w zapalaniu symbolicznej świecy. Po błogosławieństwie  Najświętszym Sakramentem w procesji ze świecami wierni udali się przed Misyjny Krzyż śpiewając pieśń „Zwycięzca śmierci” – chwaląc zmartwychwstałego Chrystusa, który zwyciężył śmierć i otworzył bramy Nieba.

„Noc Światła” – przygotowana i prowadzona była przez ks. Krzysztofa, wspólnotę SYCHAR   oraz organistę Marcina.