ZAKOŃCZENIE SEZONU DLA PIELGRZYMKOWEJ GRUPY ROWEROWEJ

 10 października odbył się ostatni w tym sezonie wyjazd  Pielgrzymkowej Grupy Rowerowej. Rozpoczął się Mszą Św. o godz. 7:00. Następnie po wypiciu gorącej herbaty, bo poranek był mroźny, wyruszyliśmy w 60 km trasę. Rozpoczęliśmy   Drogą Krzyżową w Wiechlicach. Pierwszy przystanek odbył się przed Dębem Chrobry tzn. przy jego niestety spalonym pniu. Następnie przejazd  do Przemkowskich Stawów i wejście na wieżę widokową. Powrót do Szprotawki i tam w plenerze odbył się pożegnalny obiad (zupa gulaszowa, bigos, ciasto) i  wspomnienia przy ognisku, a także plany na przyszły sezon. Alicja jak zawsze z własnej inicjatywy wręczyła wszystkim uczestnikom upominki i podziękowania. Mogliśmy tez wziąć udział w świętowaniu 70 urodzin Stanisława, był wspaniały tort.  Na spotkanie przybyli także inni pielgrzymi Ania z mężem i bratem oraz Basia. Ania  nie mogła w tym sezonie z nami pielgrzymować gdyż ciężko chorowała. Obdarzaliśmy ją modlitwą podczas pielgrzymek dlatego przywiozła w podziękowaniu wspaniały tort oraz słodkie podziękowania dla każdego.  Basia poczęstowała nas  jeszcze gorącymi  ciastkami  cynamonowymi. Na zakończenie otrzymaliśmy błogosławieństwo od naszego przewodnika Proboszcza ks. Ryszarda. Nad wszystkim czuwała Alicja z mężem Danielem – dzięki nim na każdym przystanku czekała na nas gorąca herbata, kawa i słodkości oraz obiad.