DZIĘKUJEMY KS. DAMIANOWI ZA DWA LATA POSŁUGI W NASZEJ PARAFII

1 sierpnia 2021 roku   o godzinie 10:00 odbyła się Msza św. dziękczynna za dwa lata posługi duszpasterskiej ks. Damiana Dropa, który Decyzją Księdza Biskupa Zielonogórsko – Gorzowskiego Tadeusza Lityńskiego, z dniem 25 sierpnia 2021 został mianowany referentem Wydziału Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży oraz diecezjalnym duszpasterzem powołań i rezydentem w parafii pw. Matki Bożej Rokitniańskiej w Rokitnie. Eucharystia została celebrowana przez dwóch  kapłanów: ks. Damiana (główny celebrans) oraz  ks. Krzysztofa. Ks. Krzysztof wygłosił słowa podziękowania i życzenia.

Ks. Damian  wyraził swoje dziękczynienie Bogu i parafii przed zakończeniem Eucharystii. 

Podziękowania, życzenia  i zapewnienie o modlitwie przekazali  także przedstawiciele grup parafialnych.

Dziękując za posługę ks. Damiana, życzymy dużo zdrowia, wielu łask i opieki MB w wypełnianiu nowych obowiązków powołaniowych i duszpasterskich.