Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – ogłoszenia

  1. Od Wigilii Paschalnej cały Kościół raduje się ze zmartwychwstania Pańskiego. Ostatnie słowo należy do Chrystusa, gdyż zwyciężył śmierć, szatana i grzech. Niech wielkanocne wydarzenia sprawią, że będziemy świadkami Zmartwychwstałego w naszym codziennym życiu.

 

  1. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego będzie dodatkowa Msza św. o godz. 14:30.

 

  1. Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Taca przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Fakultet Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze

 

  1. Przyszła Niedzielą jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego, którą rozpoczynamy kolejny Tydzień Miłosierdzianiech ten szczególny dzień otwiera nas na drugiego człowieka. Przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć  ofiary do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

 

  1. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

  1. Msza św. dla dzieci z klas III a i c ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz ich rodziców w sobotę o godz. 16:30.

 

  1. Biuro parafialne w czasie Pandemii czynne będzie tylko w czwartki i soboty.

 

  1. W tym tygodniu z naszej społeczności odeszli do wieczności:

          †      Bernardyna Marzęcka

          †     Jan Dąbrowski

     Módlmy się za nich prosząc Boga o miłosierdzie: Zdrowaś Maryjo…