III Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia

1. To już trzecia niedziela Wielkiego Postu. Przypominamy, że Wielki Post to czas dobrych postanowień: odwrócenia się od zła i czynienia dobra. Warto, żeby te postanowienia miały bardzo konkretny wymiar. Niech to będą konkretne wyrzeczenia, niech to będzie dodatkowa chwila przeznaczona na lekturę Pisma św., na modlitwę i zastanowienie się nad własnym życiem.

1. Droga krzyżowa w piątek:
    • dla dzieci o godz. 16:30
    • dla dorosłych rano o godz. 8:15, a wieczorem dla młodzieży i  dorosłych  o godz. 17:15.

1. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17:00.

1. W sobotę przypada VIII rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Franciszka – módlmy się o Boże błogosławieństwo i owocny pontyfikat.

1. Msza św. dla dzieci z klasy III b ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz ich rodziców  w sobotę o godz. 16:30.

1. Taca w przyszłą niedzielę jak zwykle przeznaczona jest na dokończenie renowacji ołtarza głównego.

1. Nauka przed chrztem dzisiaj o godz. 16:00 w kościele.

1. W tym tygodniu z naszej społeczności odeszła do wieczności:

†      Stanisława Stachura

Módlmy się za nią prosząc Boga o miłosierdzie: Zdrowaś Maryjo…