Uroczystości pogrzebowe biskupów Adama Dyczkowskiego i Antoniego Stankiewicza

 

MSZA ŚWIĘTA W NASZYM KOŚCIELE  W INTENCJI ZMARŁYCH BISKUPÓW  ODBĘDZIE SIĘ 26 STYCZNIA 2021 O GODZ. 900.

UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWE W ZIELONEJ GÓRZE I W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

Msza św. żałobna w intencji śp. bp. Adama Dyczkowskiego dla duchowieństwa i wiernych świeckich z południowej części diecezji zostanie odprawiona w poniedziałek 25 stycznia o godz. 12.00 w kościele pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze. Trumna z ciałem zmarłego pasterza zostanie wystawiona o godz. 9.00.

Uroczystości pogrzebowe śp. bp. Adama Dyczkowskiego i śp. bp. Antoniego Stankiewicza odbędą się we wtorek, 26 stycznia w Gorzowie Wlkp. Msze św. żałobne w intencji zmarłych pasterzy będą odprawiane w Gorzowie Wlkp. również wieczorem dnia poprzedzającego. (szczegółowy program ceremonii żałobnych: https://diecezjazg.pl/uroczystosci-pogrzebowe-biskupow-adama-dyczkowskiego-i-antoniego-stankiewicza )