KOLĘDA W CZASIE PANDEMII

W związku z panującą „Pandemią” i zgodnie z decyzją Ks. Bpa Diecezjalnego uległa zmianie forma kolędy. Do tej pory to my przychodziliśmy do was z modlitwą i błogosławieństwem, natomiast teraz zapraszamy was do kościoła, a z powodu restrykcji tylko przedstawiciela każdej rodziny na Mszę św. o godz. 18:00 w dni powszednie w czasie, której będziemy modlić się za mieszkańców konkretnych ulic – zgodnie z grafikiem. Pozostałych członków rodzin zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. na kanale You Tube naszej parafii – będzie transmisja. Po zakończeniu  Eucharystii zostaje odprawiona liturgia przed wystawionym Njaświętszym Sakramentem: Litania do Świętej Rodziny, modlitwa za rodzinę i osoby starsze. Po liturgii zostanie poświęcony pamiątkowy obrazek kolędowy i woda do poświęcenia naszych mieszkań oraz będzie można zabrać tekst błogosławieństwa mieszkania.