UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWE Ś. P. ANTONIEGO ZABŁOCKIEGO

9 listopada 2020 roku odbyły się uroczystości  pogrzebowe  Ś.P. Antoniego Zabłockiego. Rozpoczęły się o godz. 12:00 Mszą Świętą w parafialnym kościele, koncelebrowało sześciu kapłanów, a głównym celebransem był Dziekan ks. Krzysztof Mrukowicz. Ze względów reżimu sanitarnego spowodowanego pandemią mogła uczestniczyć ograniczona liczba żałobników. Dla pozostałych transmitowana była prze kanał YUO TUBE  https://www.youtube.com/watch?v=wu0GQeMpjQw   Czuwanie modlitewne rozpoczęło się w kaplicy cmentarnej o godz. 13:30, a odprowadzenie prochów na miejsce wiecznego odpoczynku o godz. 14:00. Ceremonię prowadził Wicedziekan ks. Janusz  Urban. Słowa  mowy pogrzebowej wygłosił przedstawiciel  Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej oraz został odczytany list  ks. Pawła Mydłowskiego .  W uroczystościach uczestniczyli: rodzina,  kapłani , Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej, katecheci,  członkowie wielu grup parafialnych, uczniowie,  współpracownicy, sąsiedzi  i wiele innych ludzi, którym osoba Antoniego była bardzo droga.  

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE…