1 LISTOPADA 2020 – „ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH”

Uroczystość Wszystkich Świętych przywołuje na pamięć rzeszę świętych i błogosławionych, którzy zostali bądź też nie zostali ogłoszeni przez Kościół i wyniesieni do chwały ołtarzy. Uroczystość Wszystkich Świętych każe nam zatrzymać się na chwilę w pędzie codzienności świata i zastanowić się. Centrum uroczystego dnia była EUCHARYSTIA. Ze względu na zamknięcie cmentarza spowodowana pandemią nie odbyła się Msza św. na cmentarzu tylko w kościele i to   z obostrzeniami  w limicie wiernych. Msze św. były odprawiane w porządku niedzielnym:  o godz. 7:00;  8:30; 10:00; 11:30; 13:00 i 18:00. W Śliwniku o godz. 9:30 i w szpitalu o 7:30.  Na każdej  czytane były wypominki. Ponadto  Eucharystia o godz. 10:00 była transmitowana   przez Internet na kanale You Tube https://www.youtube.com/watch?v=j5cLV3Bd9aI

 

 

A TAK WYGLĄDAŁ CMENTARZ 1 LISTOPADA 2020 ROKU …

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA