XXI Niedziela zwykła – ogłoszenia

  1. W środę obchodzimy uroczystość NMP Częstochowskiej –  Pani Jasnogórskiej, której cudowny wizerunek czcimy od ponad sześciu wieków. Polecajmy Jej wszystkie nasze sprawy. Po Mszy św. wieczornej śpiewana będzie Litania przy Kaplicy MB Częstochowskiej w intencji naszej Ojczyzny, aby w niej panowała miłość,  sprawiedliwość i pokój.

 

  1. W minioną sobotę w kaplicy Prowincjalnej Sióstr Elżbietanek we Wrocławiu nasza parafianka s. Łucja Łysiak złożyła śluby wieczyste. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11:30 sprawowana będzie Eucharystia dziękczynna, za dar nowej siostry zakonnej. Wszystkich naszych parafian prosimy o modlitwę za s. Łucje i wszystkie siostry Elżbietanki pracujące w naszej parafii.

 

  1. W tym tygodniu przypada:

–       w poniedziałek św. Bartłomieja Ap.

–       w środę uroczystość NMP Częstochowskiej

–       w czwartek św. Moniki, matki św. Augustyna

–       w piątek św. Augustyna, bpa i DK

–       w sobotę Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

 

  1. We wtorek decyzją Ks. Bpa Diecezjalnego rozpoczyna posługę w naszej parafii ks. Krzysztof Batóg, który dotychczas pracował w parafii św. Maksymiliana M. Kolbego w Głogowie. Bardzo serdecznie witamy go w naszej wspólnocie parafialnej.