Drogi Księże Proboszczu, z wielkim uznaniem i podziwem zwracamy się do Ciebie, będąc świadomymi, że Twoja rola w Kościele jest konieczna i niezastąpiona. Jesteś sługą Eucharystii, szafarzem Bożego miłosierdzia w sakramencie pokuty, pocieszycielem dusz, przewodnikiem wszystkich wiernych wśród zamętu i trudności dzisiejszego życia. Uznanym wzorem i przewodnikiem dla powierzonych Tobie parafian i  współpracowników. Dziękujemy za włożony wysiłek w przywracaniu piękna naszej świątyni. Wyrażamy Tobie naszą wdzięczność za bezinteresowną posługę miłości, za trud codziennej służby, za to, że towarzyszysz nam od urodzenia, aż do ostatniej drogi życia, udzielając sakramentów świętych. 

Matka Chrystusa, Matka Kapłanów, Pani Wniebowzięta,  Patronka naszej parafii  niech swą macierzyńską miłością  broni, osłania i czuwa nad Tobą.

życzą Parafianie i Współpracownicy

1 sierpnia 2020