MSZA ŚW. Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE

19 czerwca 2020 roku o godz. 18:00 została odprawiona  po przerwie związanej z epidemią  Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie.  Celebrowana była przez  trzech kapłanów: ks. Jacka, ks. Bartosza i ks. Damiana. Głównym celebransem był ks. Jacek, który także wygłosił  okolicznościowe kazanie. W homilii  nawiązał do dzisiejszej uroczystości czyli Najświętszego Serca Pana Jezusa.   Po błogosławieństwie został wystawiony Najświętszy Sakrament. Została odśpiewana litania do Najświętszego  Serca Pana Jezusa, a po niej modlitwa prowadzona przez ks. Jacka. Na zakończenie wierni zostali pobłogosławieni indywidualnie Najświętszym Sakramentem. Kapłan odmówił też modlitwę błogosławiąc sakramentalia – wodę, oliwę i sól. Oprawę muzyczną oraz włączenie się w modlitwę  zapewniła schola grupy SYCHAR.